Hizmetlerimiz

PEYZAJ 3M

LANDSCAPE-PAYSAGE-LANDSCHAFT–PEYZAJ; Yazılışları farklı da olsa ,her dilde aynı anlamın karşılığı olarak kullanılan PEYZAJ; Sağlıklı sürdürülebilir ve görsel kalitesi yüksek yaşam çevresi yaratmayı amaçlayan, yapısal ve bitkisel tasarım çalışmalarının bütününü kapsamaktadır.

Doğa, planlama ve tasarım kavramlarını sistematik bir yapı içinde, Sanat, Bilim, Mühendislik ve Teknolojiyi bir araya getirerek uygulayan , Alan Tasarımı, Planlaması ve yönetimi ile uğraşan PEYZAJ 3M; sektörün en önemli temsilcileri arasında yer almaktadır.

PEYZAJ 3M ;Havaalanları , Otel, Kurumsal Hizmet Binaları, Botanik Parkları, Refüj, Park, Bahçe ve Çevre Düzenlemesi alanında hizmetleri ile, uygun projeler hazırlayarak ve uygulamalarını hayata geçirerek, peyzaj hizmetleri faaliyetlerine devam etmektedir.

Yaptığımız çalışmalar ile, sektörünün öncü şirketleri arasında yer alarak; bitki standartlarının yükseltilmesi ,siz müşterilerimizin yaşam mekanlarına yeşil alanlar kazandırılması , nitelikli bitkilerin temini , peyzaj uygulamalarında tabiat dengesini korumayı esas alan, bilimsel yöntemler ile de siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plan da tutarak, çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Hizmetlerimizin başlangıcından sonuna kadar, tüm proses aşamalarında; Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemleri ve Sosyal Sorumluluk Standartları etkili bir şekilde uygulanmaktadır.

PEYZAJ 3M;Çevrenin korunması ve Çevre şartlarının iyileştirilmesi için gerekli duyarlılığı ve hassasiyeti her zaman göstermektedir.

Peyzaj düzenlemelerinde dikkat edilecek tek şey estetik olmamalıdır. Düzenlemeler de asıl önemli olanın; uygulamaların fonksiyonelliği, bitkilerin; iklim ve toprak istekleri , yapıların bitkilerle uyumu, kişilerin ihtiyaçları ,işyeri ya da konut peyzajı ayrımının doğru tespiti, peyzaj planlarının arazi ile uyumu , alanı kullanacakların ; istekleri ,tercihleri, yaşları vb. birçok faktörün bir arada göz önünde bulundurulması olduğu unutulmamalıdır.

Bilimsel ve profesyonel faaliyette bulunan PEYZAJ 3M ; ihtiyaçlarınızın çözümü noktasında her zaman tecrübeli ve teknik kadrosu ile hizmetinizdedir.